Tusan Beach Resort Nasıl Bir Oteldir

Tusan Beach Resort Nasıl Bir Oteldir Tatil sezonu bitmiş olabilir. Deniz, kum ve güneş hatıralarınız geride kalmış olabilir. Ancak, üzülmenize gerek yok! Bilinçli bir tüketici olarak daha şimdiden önümüzdeki sezonun yaz tatilini düşünmeye başlayabilirsiniz.

Hatta, bilhassa Kasım ayında başlaması beklenen erken rezervasyon imkanlarını değerlendirmelisiniz. Bu sayede, yoğun sezonda yer bulmanın imkansız olduğu bir otelde yüzde 50 ve üzeri indirimlerle kalma şansına erişebilirsiniz.

Aydın; Türkiye’nin hiç şüphesiz en güzel şehirlerinden birisi! Aydın denildiği zaman akla ilk olarak Kuşadası geliyor. Kuşadası; yaz tatili için en uygun adreslerden birisi! Hem yerli hem de yabancı turistlere hitap eden Kuşadası’nda birbirinden kaliteli oteller de bulunuyor. Onlardan birisi de Tusan Beach Resort!

Tusan Beach Resort Nasıl Bir Oteldir
Tusan Beach Resort Nasıl Bir Oteldir 2

Tusan Beach Resort Neler Vaat Eder?

Tusan Beach Resort; iyi bir otelde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Hem deniz hem de doğa ile iç içe olmak isteyenler için uygun bir adres! Ayrıca, bu otelin Kuşadası tarihinin ilk oteli olduğunu da söylemeliyiz.

1962 yılından bu yana değerli müşterilerini ağırlayan otelin beş yıldızlı otel statüsünde hizmet verdiğini de belirtmek gerekir. Tusan Beach Resort; bilhassa harika konumu ile ne kadar ayrıcalıklı bir yer olduğunu belli eder.

Ege Bölgesi’nin mutlaka görülmesi gereken tarihi ve doğal güzelliklerine oldukça yakındır. İnsanlar; bu otele geldikleri takdirde denizin, güneşin ve doğanın tadını olabilecek en iyi şekilde çıkarırlar.

Tusan Beach Resort; ziyaretçi memnuniyetini sağlamak adına elinden geleni yapıyor. İlk olarak, otelin oda seçeneklerinden bahsedelim! Otelde üç farklı oda tipinin öne çıktığını söylemek mümkün!

Aile odası, deluxe oda ve süit oda alternatifleri sayesinde müşterilerin beklentileri en iyi şekilde karşılanıyor. Ayrıca, otelin yeme içme konusunda da en iyisini vaat ettiğini söylemek mümkün!

Otelde Zeugma Restaurant, Didim Restaurant, Lykia Restaurant ve Troy Bar olmak üzere dört farklı yeme içme seçeneği mevcut! Siz de bu restoranlar sayesinde güzel bir öğle ya da akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Neden Tusan Beach Resort Tercih Edilmeli?

Bu oteli tercih etmek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla! Hatta, yaz aylarında erken rezervasyon olmadan bu otelde yer bulmanın neredeyse imkansız olduğunu ifade edebiliriz. Otelin oda ve yeme içme seçeneklerinin dışında da farklı özellikleri bulunuyor.

İlk olarak, SPA hizmetinden bahsedilebilir. Yolu bu otele düşenler SPA sayesinde suyun rahatlatıcı etkisinden faydalanabilirler. Sauna; oldukça faydalıdır. Vücudun toksin ve asitlerden kurtulmasını mümkün kılar. Ayrıca, gözeneklerin temizlenmesine de yardımcı olur.

Tusan Beach Resort; havuzları ile de fark yaratıyor. Otelin plajına yüzde yüz hayran kalacaksınız. Ayrıca, Efes havuz, Didim havuz, Agamemnon kapalı havuz, çocuk havuzu & çocuk aquapark seçenekleri de mevcut! Bir başka deyişle, bünyesinde bulundurduğu açık ve kapalı yüzme havuzları ile de farkını ortaya koyan bir otel!. Tusan Beach Resort fiyat ve rezervasyon için tıklayınız.